SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

View previous topic View next topic Go down

SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

Post  RIVENDELL on Mon Nov 03, 2008 6:53 pm

Bradáč malý biely
(Zwergschnauzer weiss)


Psy – trieda mladých:

1. Dardanius Praegredior výborný 1, CAJC
O: Orin Bianco Olgas m: Ykelenstam´s Kirké Praegredior
Chov: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ
Maj: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ

Psy – trieda otvorená:

2. Las Vegas vom Hella-Hof výborný 1, CAC, KV
O: Matraszepe Revolution m: Empire Starlet vom Hella-Hof
Chov: Fam. Häuze, Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D
Maj: Fam. Häuze- Kulder, Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D

Psy – trieda šampiónov:

3. CH. Burgensis Praegredior výborný 1, CAC
O: Phill Blue La Nanasim m: Ykelenstam´s Kirké Praegredior
Chov: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ
Maj: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ

Psy – trieda veteránov:

4. Emil Uličník výborný 1
O: Joshua BPA Bianco Olgas m: Andy Uličník
Chov: Jiřina Kolářová, Malhostovice, CZ
Maj: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ

Suky – trieda šteniat:

5. Expultria Praegredior veľmi nádejná
O: Yoschka Supergirl Blackbeatles m: Ykelenstam´s Kirké Praegredior
Chov: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ
Maj: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ

Suky – trieda mladých:

6. Brixie Švarcava veľmi dobrá
O: I´ Am Snowman v.d. Spikke m: Made in Spain Topten
Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ
Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ




7. Santa Knyrys Eliana veľmi dobrá
O: Hassanhill´s Ball of Snow m: Backout´s Pimienta Blanca
Chov: N. A. Shiryaeva, RUS
Maj: Martina Vlčková, Lošany 42, 280 02 Kolín II, CZ

Suky – trieda stredná:

8. Ashley Herzlich Schneeflocke Aus Pistien výborná 2, r. CAC
O: Finndream Cerridwens m: Zanny Zoe of Bianco Olgas
Chov: Katarína Drličková, Kollárová 7, 921 01 Piešťany
Maj: Katarína Drličková, Kollárová 7, 921 01 Piešťany

9. Yolly Švarcava výborná 1, CAC
O: Euro Showwhite v.d. Spikke m: Made in Spain Topten
Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ
Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ

Suky – trieda otvorená:

10. Ayllin Lustig Schneeflocke aus Pistien veľmi dobrá 4
O: Finndream Cerridwens m: Zanny Zoe of Bianco Olgas
Chov: Katarína Drličková, Kollárová 7, 921 01 Piešťany
Maj: Ľubica Mišurová, M. Bella 6, 921 01 Piešťany

11. Harmony Rey Prag veľmi dobrá 3
O: Arboc Ignorant m: Mikes-Uti Apple
Chov: Eva Reyhonová, Obora 1110, 252 81 Petrov, CZ
Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

12. Matraszepe Hasta La Vista výborná 1, CAC
O: Made in Spain Chinchon m: Heather van de Spikke
Chov: Sandor Csaba, Mezei ut. 49, 3100 Salgotarjan, H
Maj: Fam. Häuze - Kulder, Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D

13. Zarra Švarcava výborná 2, r. CAC
O: Karwish Strut Yor Stuff m: Mátraszépe White Pearl for Svarcava
Chov: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ
Maj: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín, CZ

Suky – trieda šampiónov:

14. CH. Empire Starlet vom Hella – Hof výborná 1, CAC, KV, BOB
O: Star´s of White Night Versace m: Matraszepe Hasta La Vista
Chov: Fam. Häuze, Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D
Maj: Fam. Häuze – Kulder , Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D





Suky – trieda čestná:

15. ICH. Zanny Zoe of Bianco Olgas výborná 1
O: Erythro Trigenimus m: Dakota Domina Bianco Olgas
Chov: Olga Snížková, Jakubovská 441, Praha, CZ
Maj: Katarína Drličková, Kollárová 7, 921 01 Piešťany





Bradáč malý čiernostrieborný
(Zwergschnauzer schwarz-silber)


Psy – trieda mladých:

16. Top Secret Grasant výborný 1, CAJC, BIS Junior - male
O: Char N´Co One More for the Road m: Vice Versa Grasant
Chov: Anna i Dariusz Bielinsci, PL
Maj: Pia Nissen, Nygaardsvej 25, 4573 Hojby Sjaeland, DK

62. Iron Man Grand Calvera výborný 2
O: Djakartas Uptown Boy m: Alix Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86, CZ
Maj: Vladimír Rehák, Čsl. Parašutistov 11, 831 03 Bratislava


Psy – trieda stredná:

17. Chelines Expressamente Mio výborný 1, CAC, KV
O: Chelines Do It Again m: Chelines Why Not
Chov: Alberto Velasco, Irurzun, E
Maj: Róbert Szabó, Szentgyorgy u. 49, 3529 Miskolc, H

Psy – trieda otvorená:

18. Atrej Jarčisko dobrý
O: Arik Fatunberk m: Sarah Bohemia Vulkan
Chov: Mgr. Jaroslav Sitarčík, Rúbanisko III/12, Lučenec
Maj: Mgr. Jaroslav Sitarčík, Rúbanisko III/12, Lučenec

Psy – trieda šampiónov:

19. CH. Xpresso z Dixie výborný 1, CAC
O: Jubilee´s Football Figo m: Galaxy z Dixie
Chov: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ
Maj: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ


Suky – trieda dorastu:

20. Franceska Frida Agape veľmi nádejná 2
O: You´re Everything z Dixie m: Até Crazzy Darling
Chov: Marta Kročanová, Dudvážska 12, 821 07 Bratislava
Maj: Andrea a Marian Polakovičovi, Bukovinská 23, 831 06 Bratislava

21. Melody Rezlark veľmi nádejná 1, II. BIS puppy
O: Dangerous D´Artagnan Hajan Polonia m: Elissa Rezlark
Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ
Maj: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany


Suky – trieda mladých:

22. Kelebros My Love from Dolina Rivendell výborná 1, CAJC, III.BIS Junior - female
O: Sasquehanna Koniak m: Eowina Elentari Baroness of Dolina Rivendell
Chov: I. a R. Podolscy, Widlakowa 6H, 30 377 Kraków, PL
Maj: I. a R. Podolscy, Widlakowa 6H, 30 377 Kraków, PL

Suky – trieda stredná:

23. Attention Please z Dixie výborná 1, CAC, KV, BOB
O: Noble Monument´s Atman m: Tropical Night z Dixie
Chov: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ
Maj: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ

Suky – trieda otvorená:

24. Xtravagance z Dixie výborná
O: Jubilee´s Football Figo m: Galaxy z Dixie
Chov: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ
Maj: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ

Suky – trieda šampiónov:

25. CH. Scedir Geena Davis výborná 1, CAC
O: Scedir FreddyMercury m: Scedir Jodie Forster
Chov: Fabio Ferrari, Via Salvini, Marore, Parma, I
Maj: Radmila Fáberová, U Záběhlického zámku 3236/3A, 106 00 Praha 10, CZ

Suky – trieda veteránov:

26. CH. Chance Bohemia Vulkan výborná 1
O: Scedir Xeres m: Dixi Vulkan
Chov: Hana Kurfurstová, Olivova 706/54, Říčany, CZ
Maj: Hana Kurfurstová, Olivova 706/54, 251 01 Říčany, CZ



27. ICH. Galaxy z Dixie výborná 2
O: Bolero v.d. Brunnengarten m: Coca Cola z Dixie
Chov: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ
Maj: Michala Šindelářová, Hlavní 45, 250 82 Tuklaty, CZ





Bradáč malý čierny
(Zwergschnauzer schwarz)


Psy – trieda dorastu:

28. Samuel Rezlark nenastúpil
O: Diable v.d. Havenstad m: Folk Dance Rezlark
Chov: Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ
Maj: Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ

29. Faithful Friend Bohemia Ness veľmi nádejný 1, BIS puppy
O: Waldemar Androis m. Andalusie Bohemia Ness
Chov: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice, CZ
Maj: Andrea Adamčiaková, Železničná 955, 034 95 Likavka

Psy – trieda mladých:

30. Dragon Fly Carboneum výborný 2
O: Bouvbear´s Maestro m: Funky Town de Extreme Blood
Chov: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice-Těptín, CZ
Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

31. Hejoligeti Excalibur výborný 1, CAJC, II.BIS Junior - male
O: Gloris Ultimatum m: Amorous Song Wind of Dream
Chov: Róbert Szabó, Szentgyorgy u 49 3/2, 3529 Miskolc, H
Zsuzsa Losonci a István Lázár, Venyige strasse 22, 2030 Érd, H

Psy – trieda stredná:

32. Bady Fandor veľmi dobrý
O: Sailer´s BK Russell m: Angie Fandor
Chov: Miroslav Gendiar, Gumárenská 461/33, 958 01 Partizánské
Maj: Miroslav Gendiar, Gumárenská 461/33, 958 01 Partizánské

Psy – trieda otvorená:

33. Empires Reflection at Rezlark nenastúpil
O: Meinkismah N Markwin Go Postal m: Empire Meinkismah Mirror Mirror
Chov: Vicki Stephens, CA
Maj: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ

Psy- trieda šampiónov:

34. CH. Omar Nachar z Šardanu výborný 1, CAC, KV, BOB, III. BIS
O: Sailer´s BK Russell m: Germanica Grázi Bikin dvor
Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov
Maj: Katarzyna Róg, Glówna 119, 34 460 Szczawnica, PL


Suky – trieda dorastu:

35. Fairy Frances Bohemia Ness veľmi nádejná, III.BIS puppy
O: Waldemar Androis m: Andalusie Bohemia Ness
Chov: Jana Kaniaková, Karlovarská 152, 273 01 Kamenné Žehrovice, CZ
Maj: Andrea Adamčiaková, Železničná 955, 034 95 Likavka

Suky – trieda mladých:

36. Daily News Carboneum výborná 1, CAJC, BIS junior - female
O: Bouvbear´s Maestro m: Funky Town de Extreme Blood
Chov: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice – Těptín, CZ
Maj: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice – Těptín, CZ

37. Christa Perizu veľmi dobrá 2
O: Fifit-Fifti Rezlark m: Aquamarine Carboneum
Chov: Peter Holásek, Cintorínska 964/20, 951 31 Močenok
Maj: Dr. František Bartoš, Ferienčíkova 16, 811 08 Bratislava

38. Quelle Rezlark nenastúpila
O: Inter Leader Rezlark m: Idea-Fix Rezlark
Chov: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ
Maj: Ing. Larisa Rezková, Zlatníky 17, Dolní Břežany, CZ

Suky - trieda stredná:

39. Dama Dyas výborná 1, CAC, KV
O: Quino de Pichera m: Emmi Dyas
Chov: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL
Maj: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL

Suky – trieda otvorená

40. Beauty Novozámecká veľmi dobrá 1
O: Chelines Black Balduino m: Barbie od Ježku
Chov: Mgr. Alice Káňová, Hlavní 1343, 739 11 Frýdlant nad. Ostravicí, CZ
Maj: Mgr. Alice Káňová, Hlavní 1343, 739 11 Frýdlant nad. Ostravicí, CZ




41. Bobika Fandor veľmi dobrá 2
O: Sailer´s BK Russell m: Angie Fandor
Chov: Miroslav Gendiar, Gumárenská 461/33, 958 01 Partizánské
Maj: Miroslav Gendiar, Gumárenská 461/33, 958 01 Partizánské

Suky – trieda šampiónov:

42. CH. Funky Town De Extreme Blood výborná 1, CAC
O: Bersuit Vergarabat de Extreme Blood m: Beberly Spain de Extreme Blood
Chov: Amedeo, Monica Edith, Argentína
Maj: Hana Skotáková, Táhlá 824, 251 68 Kamenice – Těpín, CZ




Bradáč malý korenie a soľ
(Zwergschnauzer pfeffersalz)


Psy – trieda šteniat:

43. Yandi z Šardanu veľmi nádejný, II. BIS baby
O: Herunumen Lord Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark
Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov
Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Psy – trieda stredná:

44. Minuteman Natural Talent výborný 1, CAC
O: Minuteman Fixation m: Minuteman Repitition Romantica
Chov: Catherina MC Millan, Canada
Maj: Pia Nissen, Nygaardsvej 25, 4573 Hojby Sjaeland, DK

45. Romanov Mengo Celebration výborný 3
O: Russkiy Assorti´c Image of Russia m: First Coquette Piwowar
Chov: Oksana Kmiecik, Zielona 4, 57 256 Bardo, PL
Maj: Zuzana a Zuzana Havlíková, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra

46. Umberto z Šardanu veľmi dobrý
O: Denethor King of Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark
Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov
Maj: Iveta Záhumenská, Panská 6, 811 01 Bratislava

47. Yakuba Yan Astronaut výborný 2, r. CAC
O: In- Petto de Gabritho m: Juliette Ernst Astronaut
Chov: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice, CZ
Maj: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice, CZ



Psy – trieda otvorená:

48. Bromhexin z Apatyky výborný 3
O: Sternenhoch Diablo de Trufas Negras m: Urshula Drofa
Chov: Mgr. Kateřina Cvátalová, Hybešova 37, 602 00 Brno
Maj: Blažena Bakičová, Hurbanova 494, 908 45 Gbely

49. Gun Fire Moldau North výborný 2, r. CAC
O: Zeb-Dutch v.d. N´Oppasser m: Extra Beauty Northumberland
Chov: Libuše Stikarovská, 463 66 Jindřichovice p. Smrkem 287, CZ
Maj: Eva Kotýnková, Kollárová 1298, 250 82 Úvaly, Praha – východ, CZ

50. Hejoligeti Challanger výborný 1, CAC, KV
O: Feeling´s Super Tango m: Columbina Rezlark
Chov: Róbert Szabó, Szentgyorgy u. 49, 3529 Miskolc, H
Maj: Róbert Szabó, Szentgyorgy u. 49, 3529 Miskolc, H

51. Raymond z Šardanu výborný 4
O: Sternenhoch Diablo de Trufas Negras m: Duilwena Sara Queen of Dolina Rivendell
Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov
Maj: Karol Pintér, Bauerová 7, 040 23 Košice

Psy – trieda šampiónov:

52. CH. Denethor King of Dolina Rivendell výborný 1, CAC
O: Blythewood The Buck Stops Here m: A´Arwena Grand Hajan
Chov: Izabela a Rafal Podolscy, Widlakowa 6d, 30 337 Kraków, PL
Maj: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov

Suky – trieda šteniat:

53. Yves z Šardanu veľmi 1, BIS baby nádejná
O: Herunumen Lord From Dolina Rivendell m: Enigma Rezlark
Chov: Šárka Kollárová, J. Magu 132, 034 91 Švošov
Maj: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice

Suky – trieda dorastu:

54. Narya Charm of Dolina Rivendell nádejná
O: Minuteman Natural Talent m: Giliath Queen of Dolina Rivendell
Chov: I. a R. Podolscy, Widlakowa 6H, 30 337 Kraków, PL
Maj: Karol Pintér, Bauerová 7, 040 23 Košice

Suky – trieda mladých:

55. Cinderella Astronaut výborná 2
O: Honza-Dutch v. D´n Oppasser m: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá, Žerotínova 66, 130 00 Praha 3, CZ
Maj: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice

56. Dog-Otho´s Sahara´s Girl/GT výborná 1, CAJC
O: Dog-Otho´s Berlin/GT m: Dog-Otho´s Atlanta/GT
Chov: Gonzalez Thomas Ivana Andrea
Maj: Zuzana a Zuzana Havlíková, Svätourbanská 40, 949 01 Nitra

57. Goldie Beky z Barokamu nenastúpila
O: Bernard Show Knížete Sternenhocha m: Beky z Bruntálska
Chov: Barbara Melcrová, 793 91 Úvalno 259, CZ
Maj: Andrea Adamčiaková, Železničná 955, 034 95 Likavka

Suky – trieda stredná:

58. Jeanne D´Are z Marzemu výborná 2
O: Yes Yes Astronaut m: Great Beatrix z Marzemu
Chov: Martina Zemanová, Praha 6, CZ
Maj: Jozef Goga, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice, CZ

59. Icy Queen Moldau North výborná 1, CAC
O: Empire Creator at Moldau North m: Extra Beauty Northumberland
Chov: Libuše Stikarovská, Jindřichovice p. Smrkem 287, CZ
Maj: Eva Kesselgruberová, Dubrovnická 1058/3, 150 020 Praha 5, CZ

Suky – trieda otvorená:

60. I´M Mini Peper z Marzemu veľmi dobrá
O: Honza-Dutch v.D. Oppasser m: Grace Kelly z Marzemu
Chov: Martina Zemanová, Národní obrany 14, 160 00 Praha 6, CZ
Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Suky – trieda šampiónov:

61. ICH. Ontaria Astronaut výborná 1, CAC, KV, BOB
O: Zeb-Dutch v.d. N´Oppasser m: Whitney Houston Astronaut
Chov: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice, CZ
Maj: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice, CZ
avatar
RIVENDELL


Back to top Go down

Re: SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

Post  RIVENDELL on Mon Nov 03, 2008 6:53 pm

Bradáč stredný čierny
(Schnauzer schwarz)


Psy – trieda stredná:

63. Deep Purple Grand Calvera výborný 1, CAC, KV
O: Von Shaman KPNG UP Apprnces m: Fantasia Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ
Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ


Suky – trieda šteniat:

64. Butterfly Tambarann veľmi nádejná
O: Mr. Madcap Grand Calvera m: Gambra Iringa
Chov: Ing. František Vaško, Myjavská 113, 951 72 Neverice
Maj: Ing František Vaško, Myjavská 113, 951 72 Neverice



Suky – trieda mladých:

65. I´M Hope of Grand Calvera výborná 1, CAJC
O: Centurion Rubin ot Barbatsutsy m: Something Special Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ
Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

Suky – trieda stredná:

66. Cruella Black Grand Calvera výborná 1, CAC
O: Stahlkriegers Legendof Lance m: Know-How Black Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, 267 51 Chlustina 86, CZ
Maj: Mgr. Roman Kolena, Saleziánska 30, 917 01 Trnava

Suky – trieda otvorená:

67. Dark Beauty Grand Calvera výborná 1, CAC
O: Von Shaman KPNG UP Apprnces m: Fantasia Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ
Maj: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ

68. Elza Moore spod Tópartu dobrá
O: Chris v.d. Spitzenstadt m: Demi Moore spod Tópartu
Chov: Bohuš Vereš, Hlavná 1949, 951 32 Horná Kráľová
Maj: Patrícia Follaufová, Vigľašská 8, 851 07 Bratislava

Suky – trieda šampiónov:

69. CH. X-Antype de Manso Pelegr výborná 1, CAC, KV, BOB
O: Hosszubereki-Czaszar Gamma „Mera Team“ m: Operaprima de Manso Pelegri
Chov: Bugeja H, Gibraltar
Maj: Ing. Arch. Martina Kaprálková, Na Padesátém 6, 110 00 Praha 10, CZ

70. CH. Fortuna od Kobylího Potoka nenastúpila
O: Veni Vidi Vici Grand Calvera m: Cloudlet od Kobylího potoka
Chov: ing. Andrea Nytrová, Dětmarovice, CZ
Maj: Ľubor a Andrea Lancošovi, Gabčíkova 8, 841 05 Bratislava



Bradáč stredný korenie a soľ
(Schnauzer pfefferzalz)


Psy – trieda mladých:

71. Grand Sen Brado výborný 1, CAJC
O: Vieniamin Metallik m: Sen-Zherman Matritsa
Chov: M. i A. Patok, Ofiar Piaśnicy 4, 84 200 Wejherowo, PL
Maj: Kateřina Škrobánková, Slezská 81 A, 747 05 Opava- Malé Hoštice, CZ

Psy – trieda stredná:

72. Epoha Kurabo výborný 1, CAC
O: Nois Epoha Rockfeller m: Undina Walky
Chov: Galina Kurikska, Moskva, RUS
Maj: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ

Psy – trieda šampiónov:

73. CH. Bill Gates Pilsner Top výborný 2. r. CAC
O: Zar Hossubereki- Császár m: Alissa Rezlark
Chov: Hana Kružliaková, 338 45 Strašice, CZ
Maj: Aneta Brhláčová, Lípová 1200, 736 12 Vizovice, CZ

74. CH. Exclusive Eaton Alarm Beskyd výborný 1, CAC, KV
O: Ankor Kurazh Bombastik m: Britle Bambi Alarm Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ
Maj: Zuzana Bobkovičová, Holíčska 18, 851 05 Bratislava

75. CH. Hassan Imprese výborný 3
O: Hosszúbereki- Császár Siber m: Greis Imprese
Chov: Jana Mazáková, J. Rašu 570, Budmerice
Maj: Kamila Matejová + Jana Mazáková, Rajecká 30, 821 07 Bratislava

Psy – trieda veteránov:

76. Ave Concorde Mont Blanc výborný 1, BOB, BIS
O: Je T´Aime v.d. Goliathoehe m: Mystique Concorde
Chov: Eugen Erusalimski, RUS
Maj: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ


Suky – trieda šteniat:

77. Bonetta Detta z Romoru veľmi nádejná
O: Mohner´s Peppermill m: Genny Lee Imprese
Chov: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany
Maj: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany

Suky – trieda mladých:

78. Historie Alarm Beskyd výborná 1, CAJC
O: Ervin ze Vsackých Luhu m: Britle Bambi Alarm Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant n. Ostravicí, CZ
Maj: MVDr. Zuzana Kollárová, M. Kopernika 42, 917 01 Trnava

79. Top Secret Grand Calvera výborná 2
O: Gaudeamus Graf Purple m: Joy Pepper Grand Calvera
Chov: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice, CZ
Maj: Lucia Salanciová, 951 08 Golianovo 504

Suky – trieda stredná:

80. Wielka Baba z Jamna výborná 1 CAC, KV,
O: Grey Tetis Euroopean Top Style m: Sonata z Jamna
Chov: Anna Raczyńska, Zielone Wzgórze 10/2, 70 781 Szczecin, PL
Maj: Anna Raczyńska, Zielone Wzgórze 10/2, 70 781 Szczecin, PL

Suky – trieda otvorená:

81. Eria Euforia Alarm Beskyd výborná 1, CAC
O: Ankor Kurazh Bombastik m: Britle Bambi Alarm Beskyd
Chov: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ
Maj: Lenka Fajkusová, Nová Ves 141, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, CZ

82. Hessi Imprese výborná 2
O: Hosszúbereki- Császár Siber m: Greis Imprese
Chov: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice
Maj: Marián Ráček, Horša 63, 934 01 Levice

Suky – trieda šampiónov:

83. CH. Héra Imprese výborná 1, CAC
O: Hosszúbereki Császár Síber m: Greis Imprese
Chov: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice
Maj: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice

Suky – trieda čestná:

84. Genny Lee Imprese výborná 1, BIS honor
O: Ave Concorde Mont-Blanc m: Bira Padi-Šach
Chov: Jana Mazáková, Jána Rašu 570, 900 86 Budmerice
Maj: Kristína Drličková, Kollárová 1634/7, 921 01 Piešťany






Bradáč veľký čierny
(Riesenschnauzer schwarz)


Psy – trieda šteniat:

85. Genty Born Terrific Ivan veľmi nádejný 1, III. BIS baby
O: Gently Born Chingizhan m: Gently Born Charming Chime
Chov: Anna Vlasova, Krasnogorsk, RUS
Maj: Zuzana Straková, Brigádnicka 5, 841 10 Bratislava 46

86. Lord Neiro Garden veľmi nádejný 2
O: Hejoligeti Attaché m: Karla Neiro Garden
Chov: Marcel Horváth, 053 22 Jamník 196
Maj: Miroslav Parma, Lúčna 687, 951 35 Veľké Zálužie

Psy – trieda mladých:

87. Karat Triumetal výborný 1, CAJC
O: Icebreaker Radinie m: Unique Triumetal
Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489 /9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Maj: Karol Puškár, 962 34 Turová 56

Psy – trieda stredná:

88. Gently Born Elegant Man výborný 1, CAC, KV, BOB, II. BIS
O: Gently Born Grand Prix m: Gently Born Everlastine Love
Chov: Anna Vlasova, Opalikha 77, Krasnogorsk, RUS
Maj: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL

89. Faun Nergal nenastúpil
O: Dgentli Bon Never Give Up m: Aurora Nergal
Chov: Magdalena Gromadzik, Fredry 2/1, 59 220 Legnica, PL
Maj: Magdalena Gromadzik, Fredry 2/1, 59 220 Legnica, PL

Psy – trieda otvorená:

90. Alberto Ascari z Nakahosa veľmi dobrý
O: Kevin Costner Triumetal m: Alexa Ok-Er
Chov: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669
Maj: : Mgr. Jaroslav Sitarčík, Rúbanisko III/12, Lučenec

91. Daskerwill Kelador výborný 1, CAC
O: Tycho Vestigia Ares m: Reward For Love-Wind of Dream
Chov. Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava 46
Maj: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava 46




Psy – trieda pracovná:

92. Wiking Bitt Box výborný 1, CAC
O: Marco Zdestru m: Nicoll Bitt Box
Chov: Jiří Matuška, Šárovcova 965, 503 46 Třebechovicep. Orebem, CZ
Maj: Ing. Jiří Durdík, 675 53 Valeč, CZ

Suky – trieda mladých:

93. Della Rose Kelador výborná 1, CAJC
O: Tycho Vestiga Ares m: Reward For Love - Wind of Dream
Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava
Maj: Andrea a Juraj Sabo, Povstaleckých letcov 2984/77, 962 21 Zvolen- Zolná

Suky – trieda stredná:

94. Beky z Nakahosa výborná 1, CAC
O: Xandro Radinie m: Alexa Ok-ER
Chov: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669
Maj: Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 669

Suky – trieda otvorená:

95. Bella Donna Kelador výborný 2, r. CAC
O: Drakkar Noire Nergal m: Reward For Love-Wind of Dream
Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, Bratislava
Maj: Anna Holcingerová, Hurbanova 42, 900 28 Ivanka pri Dunaji

96. Calabria Triumetal výborná 3
O: Increase Sped Triumetal m: Night Storm Triumetal
Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Maj: Pavol Gaj, T. Vansovej 3, 036 01 Martin

97. Ivory Black Triumetal veľmi dobrá 4
O: Icebreaker Radinie m: Unique Triumetal
Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Maj: Pavol Birka, Prekážka 726/27, 033 01 Liptovský Hrádok

98. Kassiopeia vom Hella – Hof výborný 1, CAC
O: Dancing Wolf vom Hella- Hof m: Black Spezi of Royal´s Island
Chov: Fam. Häuze, Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D
Maj: Fam. Häuze – Kulder , Zaascher Weg 3, 045 09 Delitzsch, D

Suky – trieda pracovná:

99. Georgia Triumetal výborný 2
O: Kevin CostnerTriumetal m: Night Storm Triumetal
Chov: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš
Maj: Ing. Jaroslava Slačková, Priebežná 489/9, 031 04 Liptovský Mikuláš

100. Polka Dyas výborný 1, CAC
O: Laser de Che Quin Gos m: Berendey Chezarina
Chov: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL
Maj: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL

Suky – trieda šampiónov:

101. Atena Dyas výborný 1, CAC, KV
O: Laser de Che Quin Gos m: Izabela Neiro Garden
Chov: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL
Maj: Andrzej Grabalowski, Lubieszyn 15, 72 002 Doluje, PL




Bradáč veľký korenie a soľ
(Riesenschnauzer pfeffersalz)

Psy – trieda dorastu:

102. Bastien Enel Fenomen veľmi nádejný
O: Angi Gauada m: Z´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen
Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka
Maj: Patrícia Follaufová, Víglašská 8, 851 07 Bratislava

Psy – trieda pracovná:

103. CH. Anton Vom Rangau výborný 1, CAC, KV
O: Arpad vom Moorredder m: Gretel von Alt Herrenwyk
Chov: Gudrun Hartl, Raab str. 2, 905 87 Veitsbronn, D
Maj: Miklos Denkler, Bolyai str. 3, 8360 Keszthely, H

Suky – trieda stredná:

104. Atara Enel Fenomen výborná 1, CAC
O: Silver Senator Quintus m: Z Eridanu dog love Elizabeth Queen
Chov: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka
Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka

Suky – trieda otvorená:

105. Z ´Eridanu Dog Love Elizabeth Queen výborná 1, CAC
O: Skanzen´s Rasputin Ignorant m: Abdul Alcanzar Una Estrela
Chov: Georgina Langová, Mužla 680
Maj: Miriam Butyková, Slnečná 33, 900 29 Nová Dedinka




Suky – trieda šampiónov:

106. CH. Constanze Kelador výborný 1, CAC, KV
O: Skansen´s Rasputin Ignorant m: Amirra Gauada
Chov: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava 46
Maj: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava 46

Suky – trieda veteránov:

107. ICH. Amirra Gauada výborný 1, BOB
O: Ishtar v. Winriks Hof m: Azia od Sivej Skaly
Chov: Gabriela Ambrová, Alžbetin dvor 53, Miloslavov
Maj: Zuzana Straková, Brigádnická 5, 841 10 Bratislava 46

BIS FOTO


avatar
RIVENDELL


Back to top Go down

WOW IZA

Post  sternenhoch on Mon Nov 03, 2008 7:31 pm

its simply WOW Iza, where you took all these results? We just came home from Nitra... on sunday was Twister on top of all selected to 6 BIS junior competition, but than he decieded he will not walk anymore Sad he had potential and the judge looked him a lot... but ok next time, we couldnt take BIS all the times Wink
It was very nice show on saturday and thanks to all who took the BIG WORK and prepaired it! Nice prices and well organization, thanks to all for great weekend! cheers

_________________
When I was small I was high and mighty ... now I have no mistakes :-)

Knizete Sternenhocha Miniature Schnauzers

avatar
sternenhoch
Administrator
Administrator


Back to top Go down

Photos

Post  sternenhoch on Mon Nov 03, 2008 7:59 pm

Does anyone have photos from this show? We forgot our camera of course Rolling Eyes
Please post them here or on my email schanuzer@schnauzer.cz ... especialy the BIS Junior Twisted Evil

_________________
When I was small I was high and mighty ... now I have no mistakes :-)

Knizete Sternenhocha Miniature Schnauzers

avatar
sternenhoch
Administrator
Administrator


Back to top Go down

Re: SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

Post  RIVENDELL on Mon Nov 03, 2008 9:07 pm

Sarka maked it , I only place results on forum.

I'm really gratefull for Sarka . She takes my b-s female and show her with a good results in Junior class
Saturday - V1 CAJC BIS JUNIOR FEMALE III
Sunday - V1 CAJC
avatar
RIVENDELL


Back to top Go down

Re: SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

Post  RIVENDELL on Fri Nov 07, 2008 2:05 am

BIS BABY


BIS JUNIOR FEMALE



avatar
RIVENDELL


Back to top Go down

Re: SCHNAUZER SHOW NITRA 1.11.2008 SLOVAKIA

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum